info@baldovec.cz RECEPCE +420 606 744 265 (v době od 8:00 - 20:00) czen


Masáže Baldovec

Pro spokojenost našich hostů nabízíme různé druhy masáží, které dokonale uvolní tělo i mysl.


Náš zkušený masér kombinuje během masáže nejen různé pohyby rukou, ale i různé techniky. Výsledkem jeho péče jsou vždy tělu potřebný odpočinek a pohoda. Každá masáž je díky osobitému přístupu k vašim požadavkům svým způsobem jedinečná.

Klasická masáž

Tato masáž se provádí klasickým způsobem a klasickými postupy. Při ní se svaly příjemně uvolní a zregenerují. Používají se prsty, hrana a dlaň ruky v naprostém souladu.

Havajská masáž

Tento druh procedury je mnohem příjemnější, účinnější a jemnější jak klasická masáž už vzhledem k tomu, že se masíruje větší plochou těla. Tato masáž je speciální díky tomu, jakým způsobem se provádí. Tato terapie využívá speciální havajské techniky prováděné nejen prsty a dlaněmi, ale také zápěstími a předloktími. Takto prováděná masáž má vysoký relaxační, uvolňující a bezbolestný účinek.

Lávové kameny

Tato masáž je také nazývána královskou masáží. A není divu. Je považována za jednu z nejlepších masáží. Tento druh masáže je nejúčinnější už proto, že vlivem tepla kamenů se ztuhlé svaly nejlépe uvolní a dodá tělu absolutní relaxaci. Tento typ relaxace hravě překoná ostatní masáže svými účinky a dodá tělu naprosté uvolnění a harmonii. Uspokojí i ty nejnáročnější, požadující jedinečnou masáž. Je prováděna jak pomocí teplých kamenů tak i pomocí rukou.

Masáž lávovými kameny – obličej a dekolt

Tento druh masáže skvěle a blahodárně působí na pleť a dokáže účinně bojovat proti vráskám. U mladých lidí tato masáž oddaluje stárnutí pleti a tvorbu vrásek. Po proceduře získává pleť přirozenou pružnost a zářivý vzhled. Klient po této relaxační masáži odchází s příjemným pocitem uvolnění a psychické pohody.

Antistresová masáž

Tato masáž je unikátní v tom, že se při ní nepoužívá olej a soustřeďuje se na body, kde vzniká a kumuluje se stres. Masírováním těchto bodů se stres z těla odplavuje a tělo se tak postupně nakumulovaného stresu zbavuje. Při masírování ramen, krku, hlavy, uší a obličeje se tělo znovu harmonizuje a uklidní.

Mám zájem o masáž

Masáže si můžete objednat na recepci, telefonicky na čísle 606 744 265 nebo na emailu info@baldovec.cz nebo pomocí rezervačního formuláře. Masér je k dispozici vždy od středy do neděle vždy 9:00 do 19:00 nebo dle dohody. Záleží na obsazenosti v daném termínu.

Ceník masáží

  • Klasická masáž – 30 minut – 290 Kč
  • Klasická masáž – 60 minut – 490 Kč
  • Havajská masáž – 30 minut – 290 Kč
  • Havajská masáž – 60 minut – 490 Kč
  • Masáž lávovými kameny – 30 minut (obličej a dekolt) – 290 Kč
  • Masáž lávovými kameny – 30 minut – 290 Kč
  • Masáže lávovými kameny – 60 minut – 490 Kč
  • Antistresová masáž – 30 minut – 290 Kč

Masáž zahrnuje

  • 30 minut = záda a šíje
  • 60 minut = celková masáž

V ceně je obsaženo použití masážních olejů a emulzí, uzamykatelné šatní skříňky, použití převlékacích kabin, sprch, tělových mýdel, fénu, osušky, pitný režim - voda z automatu.