info@baldovec.cz RECEPCE +420 606 744 265 (v době od 8:00 - 20:00) czen

Karavanová a stanová stání 2020

Zvýšení komfortu pro klienty

Karavanová a stanová stání 2020

Od roku 2020 přistoupíme v našem resortu k zásadní změně, která se týká klientů s vlastními caravany, campery a stany.

Z důvodu zvýšení komfortu všech ubytovaných klientů přistoupíme k radikálnímu snížení počtu karavanových stání, a to na maximální počet 60.

Další zásadní změnou bude to, že jednotlivá karavanová stání budou od sebe oddělena živými ploty a rozdělena do několika kategorií. A to s ohledem nejen na jejich velikost, ale rovněž atraktivitu jejich umístění.

Rovněž platby za Váš pobyt se výrazně zjednodušší. Již nebudou probíhat podle toho, jestli přijedete s malým či velkým stanem, caravanem či camperem. Cena bude stanovena za místo s elektrickým připojením a odvíjet se bude od jeho velikosti a atraktivity. S ohledem na turistické taxy budeme muset řešit zřejmě pouze počet osob.

Jednotlivá stání budou na našich www přehledně zobrazena na katastrální fotomapě včetně vyznačení, která z nich jsou zpevněna a mohou tak sloužit bez ohledu na déšť či sníh, tedy celoročně.

V souvislosti s výše uvedeným, bude třeba přistoupit ke změně systému rezervací. Jelikož budou rezervována konkrétní místa, bude třeba dát do souladu časy příjezdů na rezervovaná místa a rovněž odjezdy z nich.

Zázemí v podobě odstavných parkovišť bude sloužit příchozím i odchozím klientům k odstavení svých caravanů, camperů, či aut. A to ať už pro vyčkání nájezdu na rezervované místo v případě brzkého příjezdu do areálu nebo pro případ pozdějšího odjezdu z areálu, když se rozhodnete i po výjezdu z rezervovaného místa zdržet se u nás o něco déle.

Ranní příjezdy i odpolední odjezdy budou v rozumných limitech stanoveny :-)

Systém rezervací karavanových míst bude kopírovat dlouhodobě zavedený systém rezervací pevných ubytovacích kapacit v našem resortu.

Po předběžné rezervaci daného místa na základě rezervačního formuláře na našich www Vám bude vystavena zálohová faktura na předpokládaných 50% ceny pobytu, teprve po uhrazení této částky bude rezervace z naší strany závazná. Po Vašem příjezdu doplatíte zbývající částku na recepci v hotovosti nebo platební kartou.

Samozřejmě, že zavítat k nám můžete i bez rezervace, ale volná místa Vám v tomto případě nebudeme moci garantovat, již nemusí být volná.

Bližší informace o konečném počtu stání, jejich umístění, o cenách a další detaily budou na našich stránkách zveřejněny v průběhu letošního podzimu.

Do doby finalizace výše uvedeného si vyhrazujeme právo nezásadních změn :-)

Vloženo Od