info@baldovec.cz RECEPCE +420 606 744 265 (v době od 8:00 - 20:00) czen

Karavanová a stanová stání pro rok 2020

Pokračování

Karavanová a stanová stání pro rok 2020

Vážení klienti,

jak jsme vás již informovali v sekci Novinky dne 30.7.2020, od roku 2020 zavádíme zásadní změny v oblasti caravaningu.

Jsme vděční za všechny názory, které se k nám dostávají, ale především za ty, které k nám doputují od našich stálých klientů. A tyto jsou pro nás nejdůležitější. Jsou to názory lidí, kteří k nám jezdí dlouhé roky, znají místní prostředí a vědí i to, že našim cílem je kvalita, nikoliv kvantita.  Především jejich podněty v této sekci zohledňujeme.

Samotný oficiální název naší firmy - Camping Baldovec  - je zavádějící a my ještě letos chystáme jeho změnu. Je ale třeba podotknout, že vznikl v minulém tisíciletí :-) s cílem, který již dávno ztratil své opodstatnění. Z historického hlediska svůj účel splnil, ale v současné době je nám spíše na obtíž...

Přesto, že je caravaning naší okrajovou činností, směle konkuruje těm nejlepším zařízením, které jsou speciálně na caravaning zaměřeny. A to nejen v rámci ČR. Už vzhledem k dlouhodobě vybudované a stálé klientele, v mnoha případech s osobními vazbami, tento sektor naší činnosti nehodláme opustit, ale naopak nadále zkvalitňovat.

Oddělením ploch živými ploty se zvýší Vaše soukromí, které bude navíc umocněno absencí opíjejících se skupin, kterým je ohleduplnost ke svým krátkodobým sousedům stejně cizí jako respekt našemu provoznímu řádu.

K celkovému zklidnění západní části areálu přispěje také odstranění turistických

chat R.

Místo nich budou vybudována zpevněná karavanová stání.

Domníváme se, že počet stání 60 je adekvátní předpokládanému počtu osob, kteří budou využívat jak stávající sociální zázemí určené pro karavanové plochy, tak i restauraci, která by nebyla schopna zajistit patřičnou kvalitu služeb ve frekventovaných termínech pro všechny klienty našeho resortu.

Pokud si kladete otázku, zda toto je konec "divokého" obsazování volných ploch, pak odpovídáme kladně.  Žádné volné plochy již od ledna 2020 v našem resortu nebude možné pronajat. Někdo bude tímto naším krokem nadšen, někdo zklamán, ale tak už to bývá :-(

Pro nás opravdu není únosné aby, vedle stanu stály tři automobily, party stan ve velikosti cirkusu a v něm na rozdvojku napojena 200 l lednice plná PET lahví a výčepní zařízení se zásobou několika sudů piva. Takové obsazení 300 m2 plochy za uhrazených 300,- Kč/noc opravdu v posledních měsících nebývalo vyjímkou.

Věřte, že je velmi vyčerpávající neustálé odhalování černých odběrů elektřiny a podvodů s velikostí stanu, počtu osob a věkem svých potomků atd.

Jsou to desítky případů, ve kterých klienti s vlastními stany uvádějí nepravdivé údaje a jistě vás nepřekvapí, že vždy ve svůj prospěch. O to více nás mrzí, že se v těchto případech jedná výhradně o tuzemskou klientelu.

Všem slušným stanařům, kterých si na rozdíl od výše uvedených velmi vážíme, budou od příštího roku k dispozici právě tyto privátní plochy, které si budou moci pronajat.

Po zaměření Vám již nyní můžeme sdělit, že nejmenší pronajímané privátní plochy budou mít 120 m2, největší pak téměř 400 m2.

Plánované ceny se budou pobybovat od 1.000,-  Kč/noc za plochu. Finanční částka za denní pronájem těch největších ale nebude zvedána dle m2 :-)

Zvýšení cen pobytů přechodem na privátní karavanová stání ani zdaleka není určeno k dorovnání našeho předpokládaného finančního propadu, ke kterému úbytkem počtu klientů dojde. Kdo nárust cen bude chtít pochopit, určitě pochopí a jistě nám porozumí…

V ceně budou zahrnuty všechny poplatky se zatím neurčeným limitním počtem osob (další osoba za poplatek), jeden domácí mazlíček (další za poplatek), v ceně bude dále sociální zázemí včetně sprch, turistické taxy, v létě bazén.

Pro ilustraci:

camper (nebo caravan + auto nebo malý stan + auto nebo velký stan + auto), přístřešek, party stan, 1 až 4 osoby (???),  turistická taxa, elektřina, sociální zázemí, bazén = 1.000,-Kč /noc /120 m2

(500,-  záloha při objednání  + 500,-  doplatek při příjezdu). Bez zálohy, na náhodu, poplatek 1.000,-  při příjezdu.

 

Na každém z 60 privátních míst bude moci stát pouze jeden camper

(s příslušenstvím) nebo caravan + auto (s příslušenstvím) nebo velký stan + auto/ motorka (s příslušenstvím) nebo malý stan + auto/ motorka (s příslušenstvím).

 

Stávající klienti využívající opakovaně a dlouhodobě naše karavanová a stanová místa budou během podzimu kontaktováni z důvodu vyřízení věrnostních slev.

Pevně věříme, že věrnostních slev bude v průběhu příštího roku přibývat :-)

 

Do doby finalizace výše uvedeného si vyhrazujeme  právo nezásadních změn :-)

  

Vloženo Od